Fresh, Healthy, Delivered,

to your door each week

New Items

  • 6ct Bi-Color Corn
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Praline Pecans
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Butter
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    $4.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 3ct Tennessee Tomatoes
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hydroponic Lettuce
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 5lb Yukon Gold
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Medley
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecan Halves
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • North Carolina Ginger Gold
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    $5.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Malibu Beans 1lb
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 5lb Red Potatoes
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecan Log
    Regular price
    $2.89
    Sale price
    $2.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Produce Box

  • All Fruit Box
    Regular price
    $36.99
    Sale price
    $36.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All Veggie Box
    Regular price
    $36.99
    Sale price
    $36.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keto Box
    Regular price
    $36.99
    Sale price
    $36.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Large Produce Box
    Regular price
    $26.99
    Sale price
    $26.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Salad Box
    Regular price
    $26.99
    Sale price
    $26.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Big Salad Box
    Regular price
    $36.99
    Sale price
    $36.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • XL Produce Box
    Regular price
    $36.99
    Sale price
    $36.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Additional Items

  • 5lb Baking Potato
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 6ct Bi-Color Corn
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwifruit 5ct
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Butter
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    $4.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 5lbs Sweet Potatoes
    Regular price
    $4.29
    Sale price
    $4.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 5ct Avocado
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hydroponic Lettuce
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Medley
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Candy

  • Cherry Slices
    Regular price
    $2.69
    Sale price
    $2.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Haystacks
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cupcake Bites
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    $5.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecan Log
    Regular price
    $2.89
    Sale price
    $2.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookies’n Cream Bites
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    $5.49
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Toffee Peanuts
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    $4.99
    Unit price
    per 
    Sold out

Peanuts

  • Pecan Log
    Regular price
    $2.89
    Sale price
    $2.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 12 oz Roasted Salted Peanuts
    Regular price
    $2.09
    Sale price
    $2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Log
    Regular price
    $2.89
    Sale price
    $2.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Log
    Regular price
    $2.89
    Sale price
    $2.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 12 oz Roasted Peanuts
    Regular price
    $2.09
    Sale price
    $2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bacon Ranch Peanuts
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Salad Dressing

  • Strawberry Tarragon Vinaigrette
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Basil Vinaigrette
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Basil Vinaigrette
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gingered Pear Vinaigrette
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Nuts

  • Chocolate Pecans
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Praline Pecans
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecan Pieces
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almonds
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecan Halves
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecan Log
    Regular price
    $2.89
    Sale price
    $2.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Honey

  • Tennessee Mountain Sourwood Honey
    Regular price
    $10.99
    Sale price
    $10.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dark Wildflower Honey
    Regular price
    $10.99
    Sale price
    $10.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Pecan Honey
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tennessee Mountain Honey Bear
    Regular price
    $4.49
    Sale price
    $4.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Relish

  • Pickled Beets
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mild Chow Chow
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pickled Okra
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Chow Chow
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Pie Filling

  • Strawberry Rhubarb Pie Filling
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Salsa

  • Mild Salsa
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Salsa
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango Salsa
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Salsa
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Featured Locally