Collection: All Products

100 products
  • Large Produce Box
    Regular price
    $26.99
    Sale price
    $26.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • XL Produce Box
    Regular price
    $36.99
    Sale price
    $36.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All Fruit Box
    Regular price
    $36.99
    Sale price
    $36.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All Veggie Box
    Regular price
    $36.99
    Sale price
    $36.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Keto Box
    Regular price
    $36.99
    Sale price
    $36.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Pecans
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 5lb Baking Potato
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Butter
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tennessee Mountain Sourwood Honey
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Praline Pecans
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Jam
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dark Wildflower Honey
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Cinnamon Honey
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberry Jam
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Butter
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Medium Salsa
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whipped Pecan Honey
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cashews
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out